AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Kapsayıcı Eğitim Bağlamında Okul Yöneticilerinin Mesleki Gelişim Programı Toplantısına Katıldı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Kapsayıcı Eğitim Bağlamında Okul Yöneticilerinin Mesleki Gelişim Programı Toplantısına  Katıldı...

Kamil Miras Anadolu Lisesi Toplantı Salonunda Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü İle Unicef  İşbirliğinde  yürütülen Kapsayıcı Eğitim Bağlamında Okul Yöneticilerinin Mesleki Gelişim Programı kapsamında okul yöneticilerine eğitim verilmeye başlandı. Hafta sonu başlayan programa  İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN yanı sıra  Prof.Dr. Mustafa YAVUZ, Prof. Dr. Necati CEMALOĞLU, Doç. Dr. Mustafa SEVER ve Ankara, Bursa, Isparta, Konya ve Muğla illerimizden eğitim görevlileri ve okul yöneticilerimiz katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN: ''Eğitimlerin verimli olacağına gerçekleştirilecek olan eğitimler ile okul yöneticilerinin ortak bir vizyon ve misyon oluşturmaları, sürekli olarak kendilerini geliştirmeye ve öğrenmeye istekli olmaları başarılı bir kapsayıcı okulda liderlik rolünü üstlenebilmeleri amaçlanmaktadır. 13-17 Temmuz tarihlerinde yapılacak eğitimin hepimiz için faydalı olacağını düşünüyorum. Eğitime katkı sağlayan herkese teşekkür ederim.'' dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN eğitim yapılan sınıflarda eğitim öğretim görevlisi ve okul idarecileriyle sohbet etmesiyle son buldu.

16-07-201916-07-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.