AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Kardeşim Sensin Projesi Kapsamında Bostanlı İlkokulumuzu Ziyaret Etti...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Kardeşim Sensin Projesi Kapsamında Bostanlı İlkokulumuzu Ziyaret Etti...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın  katılımı ile Bostanlı İlkokulumuzda gerçekleştirilen Kitap ve Giyim Yardımı Törenine, Şube Müdürümüz Mustafa GÜNAY, Afyon Lisesi Müdürümüz Turgay BİNGÜL, Bostanlı İlkokulu Müdürümüz Merve Nur TUNA, Bostanlı Muhtarı Ekrem GÖKTAŞ, Afyon Lisesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Kulübü Öğretmen ve Öğrencilerimiz katıldı.

Törenin açılış konuşmasını yapan Bostanlı İlkokulu Müdürümüz Merve Nur TUNA, Bostanlı İlkokulumuz ve Afyon Lisemizin kardeş okul olmasından duydukları mutluluğu dile getirerek İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'a, Afyon Lisesi idareci, öğretmen ve öğrencilerine proje kapsamında yaptıkları yardımlardan dolayı teşekkür etti.

Törende Afyon Lisesi Müdürümüz Turgay BİNGÜL;  "Kardeşim Sensin" Projesi kapsamında Afyon Lisemiz ile Bostanlı İlkokulumuz 'Kardeş Okul' oldu. Kardeşim Sensin Projesi kapsamında Afyon Lisesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Kulübü Öğrencilerimiz Kulüp Öğretmeni Zübeyde EROL rehberliğinde Yardım Kampanyası düzenleyerek Bostanlı İlkokulumuzdaki kardeşleri için kıyafet ve kitap temin ettiler" dedi.  

Projeden duyduğu memnuniyeti dile getirerek konuşmasına başlayan İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; "Okullarımızın kardeş okul projeleri kapsamında birbirleriyle yardımlaşması ve ortak etkinlikler düzenlemeleri bizleri mutlu ediyor. Afyon Lisesindeki abi ve ablaları tarafından kampanya düzenlenerek toplanan kitap ve kıyafetler Bostanlı İlkokulu öğrencilerimize hayırlı olsun. Bol bol bu kitapları okuyan öğrencilerimiz hedeflerine bir adım daha yaklaşacaklar. Belki de Kardeş Okulları olan Afyon Lisemizde eğitimlerine devam edecekler. Farkındalık oluşturmayı amaçlayan Afyon Lisesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Kulübü Öğrencilerimize, öğretmen ve idarecilerimize teşekkür ediyorum" dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ile protokol üyelerinin öğrencilerimize kitap ve kıyafetleri dağıtmasıyla program sona erdi.

16-01-202016-01-202016-01-2020

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.