AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Kışlacık Ortaokulu TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı Sergisinin Açılışını Gerçekleştirdi...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Kışlacık Ortaokulu TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı Sergisinin Açılışını Gerçekleştirdi...

Öğrencilerimizin öğretmenleri rehberliğinde ürettikleri bilimsel çalışmaları, araştırma ve incelemeleri ilgi duyan herkesle paylaşmak, eğitici, öğretici ve eğlenceli bir ortam oluşturmak amacıyla hazırladığı TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı Sergisinin açılışını İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN gerçekleştirdi.

Kışlacık Ortaokulumuzda yoğun katılım ile gerçekleşen açılışa İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın yanısıra Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Mevlüt ÇINAR, Şube Müdürümüz Mustafa KOÇAK, Okul Müdürlerimiz, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve kasabamız halkı katıldı.

Kışlacık Ortaokulu Müdürümüz Fatih YEŞİLYURT açılış konuşmalarında katılımcılara fuarın tanıtımını ve amacını anlatarak emeği geçenlere teşekkür etti. Okul öğrencilerimizin hazırlamış olduğu halk oyunları gösterilerinin ardından İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ve protokol üyeleri Bilim Fuarı Sergisinin açılışını gerçekleştirdi.

  İl Milli Eğitim Müdürü Metin YALÇIN okulumuzun yönetimine öğretmenlerimize ve öğrencilerimize yoğun emek harcayarak hazırlamış oldukları TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı Sergisi için teşekkür etti. Sergi stantlarını gezerek öğrencilerimizden tek tek projeleri hakkında bilgi aldı. Daha sonra Teknoloji ve Tasarım Dersi Öğretmenimiz Zeynep DEMİR ile öğrencilerimizin birlikte hazırladığı El Sanatları Sergisini de gezen YALÇIN; " Öğrencilerimizi bilimsel araştırmalara özendirmek ve bilimsel araştırma yapmaya teşvik etmek amacıyla okullarımızda yapılan çalışmaları İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak yakından takip ediyor ve destekliyoruz" dedi.

Program İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın katılımcıların görüş ve önerilerini dinlemesiyle sona erdi.

06-11-201906-11-201906-11-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.