AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Kocatepe Özel Eğitim Uygulama Merkezi ‘inde Öğrencilerle Buluştu…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Kocatepe Özel Eğitim Uygulama Merkezi ‘inde Öğrencilerle Buluştu…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Kocatepe Özel Eğitim Uygulama Merkezi  1. ve 2. Kademede özel eğitim gören  öğrencilerimizle buluştu. Okul Müdürü Durmuş DAĞDELEN’den eğitim öğretim faaliyetleri ve bölümlerin  işleyişi hakkında bilgi aldı. Sınıflarda öğrencilerimizle  birebir ilgilenerek oyun ve etkinliklerde onlara eşlik etti. Öğretmenlerimize; “Engelli de olsa eğitim her bireyin hakkıdır. Öğrenciyi toplumdan soyutlamadan akranlarıyla beraber en az kısıtlayıcı ortamlarda kaynaştırmak için gösterdiğiniz çabayı takdir ediyor, hepinize görevlerinizde başarılar diliyorum” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, okul içerisinde öğrencilerin yemek salonu ve oyun alanları gibi ortak kullanım alanlarını gezerek,  ziyaretini sonlandırdı.

22-11-201822-11-201822-11-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.