AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Kodlama ve E-Sınav Genel Bilgilendirme Toplantısına Katıldı…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Kodlama ve E-Sınav Genel Bilgilendirme Toplantısına Katıldı…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Fatih AKÇİL Rehberlik Araştırma Merkezi’nde düzenlenen  kodlama ve e-sınav ile ilgili genel bilgilendirme toplantısına katıldı. İl Merkezi ve merkeze bağlı okullarımızda görev yapan Bilişim Teknolojileri Öğretmenlerimize yönelik  bu toplantıda açılış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; “Yaptığımız her bir görev bu millet, bu ülke içindir. Eğitimciler olarak bu idealde hareket ederek sorumluluk almaktan çekinmemeliyiz. Bilişim öğretmenleri olarak  derslerde verdiğiniz eğitim öğretimin yanı sıra bilgi ve donanımınızla bulunduğunuz okulda, ilde, ilçede farklılıklar oluşturabilirsiniz. Okulumuzu, ilimizi hatta ülkemizi proje ve çalışmalarla üst seviyelere taşıma çabası içerisinde olmalısınız. Yapacağınız tüm faaliyetlerde İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak sizlere destek olmaya hazırız” dedi. Toplantıda söz alan İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Fatih AKÇİL de e-sınav binasının değiştiğini  , yeni bilgisayarlarla e-sınavın yapılacağını söyleyerek  sınavda dikkat edilmesi gereken kurallar hakkında katılımcılara bilgiler aktardı.. Bilişim Teknolojileri öğretmenlerimizle okullarda yürütülecek çalışmalar ile ilgili açıklamalar yaptı. Ardından “Afyon Kodluyor Projesi”  İl Koordinatörü Serkan KOCAÇİL projenin aşamalarını ve proje kapsamında yapılacak faaliyetleri anlattı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ın katılımcılara yapacakları çalışmalarda başarılar dilemesiyle toplantı sona erdi.

15-11-201815-11-201815-11-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.