AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Konya Bölge Finalinde İlimizi Temsil Eden Öğrenci ve Öğretmenlerimizi Ödüllendirdi…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Konya Bölge Finalinde İlimizi Temsil Eden  Öğrenci ve Öğretmenlerimizi  Ödüllendirdi…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN  başkanlığında 50.TÜBİTAK Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Konya Bölge Finalinde ilimizi başarıyla temsil eden 16 projenin danışman öğretmenleri, öğrencileri ve kurum yönetici ileri değerlendirme toplantısı yapıldı.

Toplantıda İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; “Projelerimiz 25-27 Şubat 2019 tarihleri arasında Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi’nde sergilendi  ve 28 Şubat 2019 tarihinde yapılan ödül töreni ile 1 Projemiz Bölge Birincisi olarak Türkiye Finaline seçildi. Ayrıca 3 projemiz Bölge İkincisi ve 2 projemiz Bölge Üçüncüsü seçildi. Yaklaşık 7 yıldır TÜBİTAK projeleri için emek verildi süreçte proje başvurularımız nicelik olarak arttı ve 400 e ulaştı. Nitelik olarak da çok sayıda projeyi bölge sergisine göndermenin mutluluğunu yaşadık. Türkiye finaline gidemeyen projelerimizi yerel projeler olarak ve geliştirerek devam ettirmeliyiz” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ın çalışmalarda emeği geçen herkesi tebrik edip proje sahibi öğrenci ve öğretmenlerimize hediye takdim etmesiyle toplantı sona erdi.

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.