AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Kur’an’ın Genç Muhafızları Hafızlık ve Genç Bilaller Ezan Okuma Yarışması’na Katıldı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Kur’an’ın Genç Muhafızları Hafızlık ve Genç Bilaller Ezan Okuma Yarışması’na Katıldı...

Kur’an’ın Genç Muhafızları Hafızlık ve Genç Bilaller Ezan Okuma Yarışması Sahipata Anadolu İmam Hatip Lisesi koordinatörlüğünde Prof. Dr. Kamil MİRAS Camiinde icra edildi. Yarışmaya İslami İlimler Fakültesi Dekanı Mustafa ÖZTÜRK, İl Müftüsü Şükrü KABUKÇU, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Mevlüt ÇINAR, okul müdürleri çok sayıda veli ve öğrencilerimiz katıldı.

Her yıl İmam Hatip Liseleri arasında yapılan Hafızlık ve Ezan Okuma Yarışmalarına Hafızlık kategorisinde 4,Ezan kategorisinde 11 İmam Hatip Lisemiz katıldı. Yarışmanın sonucuna göre ileriki tarihlerde bölge finaline gidecek olan il birincilerimiz seçildi.

Tüm öğrencilere katılımlarından dolayı teşekkür eden YALÇIN,  bu yarışmaya katılmanın cesaret göstergesi olduğunu bundan dolayı tüm öğrencilerimizi bir kez daha tebrik ettiğini belirtti. Allah korkusu ve peygamber sevgisi, güzel bir hayat nizamı ile başta kendiniz huzurlu bir hayatı yaşamak ve çevrenize, toplumumuza örnek olmak milletlerin, devletlerin hem maddi hem de manevi kalkınmasına vesile olmak sizlerle mümkündür diyerek İmam Hatip liselerimizdeki öğrenci gençlerimizden büyük başarılar beklediğini belirtti.

 

Dereceye giren öğrencilerimize hediyelerinin takdiminin ardından program toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

29-12-201729-12-201729-12-201729-12-201729-12-201729-12-2017

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.