AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Kütüphane ve Ebru Sergisi Açılışlarını Gerçekleştirdi...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Kütüphane ve Ebru Sergisi Açılışlarını Gerçekleştirdi...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Hacı Sultan Hüsnü Ulu İmam Hatip Ortaokulumuzda Hami Okul Projesi kapsamında Hami Okulun katkıları ve bağışçıların yardımları ile oluşturulan okul kütüphanesi ve ebru sergisinin açılışlarını gerçekleştirdi. Açılışa İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın yanı sıra Hayırseverlerimiz Hacı Sultan- Hüsnü ULU, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız, şube müdürlerimiz, okul müdürlerimiz ve öğretmenlerimiz katıldı.

Açılışta konuşan Okul Müdürü Osman IRMAK; "Okulumuzun Hami Projesi kapsamında oluşturulan kütüphanesi ve ebru sınıfı eserlerinin açılışına hoş geldiniz. Proje kapsamında okulumuza kütüphane kazandırılmasında yardımları olan Park Sağlık Koleji ve proje için destek veren İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze teşekkür ederim" dedi.

Ardından kütüphanemizi ve ebru sergisini gezerek incelemelerde bulunan YALÇIN,  "Açılışını yaptığımız kütüphanemizden çocuklarımız çokça faydalanarak kendilerini ve hayal dünyalarını geliştirecekler. Okudukça yeni bakış açıları kazanacaklardır. Ayrıca gösterdiğiniz çabalar sonucunda birçok ebru ve sanat tabloları oluşturmuşsunuz. Ebru sanatının öğrencilerimize böyle güzel bir ortamda öğretiliyor olması hepimiz için çok sevindirici. Geleneksel el sanatlarının yaşatılıyor olması memnuniyet verici. Öğrencilerimizin eserlerinin özverili çalışmaların sonucu olduğunu görüyoruz. Taze yüreklere böyle güzel fırsatlar vermek için zaman ve emek harcayan herkese tek tek teşekkür ediyorum." dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın öğrencilerimizle ebru çalışması yapmasıyla açılış sona erdi.

11-06-201911-06-201911-06-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.