AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Lider Öğretmen Projesi Eğitimine Katıldı…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Lider Öğretmen Projesi Eğitimine Katıldı…

Lider Öğretmen Projesi Eğitimi, Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Öğretmen Akademisi Vakfı işbirliğiyle 23-24 Şubat 2019 tarihlerinde Merkez Toki İlkokulunda yapıldı.70 idareci ve öğretmenin katıldığı programda öğretmen olmak, sınıf yönetimi, ölçme değerlendirme yöntemleri, kurum kültürü ve iletişim gibi konularda bilgiler verilirken oyunlar ve seminerler eşliğinde verimli bir eğitim gerçekleştirildi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Lider Öğretmen Projesi Eğitimine katılarak  çalışmaları gözlemledi. Öğretmenlerimize; "Öğretmenlik bitmeyen bir öğrencilik, bitmeyen bir insan sevgisidir. Siz, hafta sonunu kendinizi geliştirmeye ayırarak mesleğinize katkıda bulunuyorsunuz. Öğretmenlerimiz  yaptıkları her çalışma ile bizleri onurlandırarak öğrencileri için yeniliklere adım atıyorlar. Hepinizi kutluyor ve böyle çalışmaların devam etmesini diliyorum” dedi.

 Ziyaret eğitim yapılan sınıfların gezilmesi ve hatıra fotoğrafı çekimiyle son buldu.

25-02-201925-02-201925-02-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.