AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Limit Anadolu Lisesi Kız Basketbol Takımını Makamında Kabul Etti…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Limit Anadolu Lisesi Kız Basketbol Takımını Makamında Kabul Etti…

Limit Anadolu Lisesi Okul Müdürü Ercan TOSBEŞ , Kurucu Ali YAVUZ, Müdür Yardımcısı Şükrü AYGÜN, Beden Eğitimi Öğretmeni İbrahim KESKİN  ve Kız  Basketbol Takımı öğrencilerimiz İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN ´ı makamında ziyaret ederek B Kategorisi Kızlar Basketbol Müsabakaları sonucunda namağlup olarak il şampiyonu olduklarını söyledi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN; “Öğrencilerimizi, onları yetiştiren öğretmenlerimizi ve kızlarımıza bu fırsatı tanıyan okul yöneticilerimizi ve ailelerini kutluyorum. Özel okullarımızdan akademik başarıların yanı sıra bu tür faaliyetlerde de başarılar bekliyoruz. Kızlarımızın sporu hayatlarından çıkarmadan akademik başarıları ile sporcu kariyerlerini geliştirmelerini temenni ediyorum.” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN ‘ın öğrencilerimize hediye takdimi ile ziyaret sona erdi.

11-03-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.