AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu ve İmam Hatip Ortaokulumuzun Bahar Şenliklerine Katıldı…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu ve İmam Hatip Ortaokulumuzun Bahar Şenliklerine Katıldı…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu ve İmam Hatip Ortaokulumuzun Bahar Şenliklerine katılarak Kütüphane, Yazarlık Atölyesi, Robotik Kodlama Atölyesi, Görsel Sanatlar Atölyesi, Öğretmenler Odası ve Spor Salonu Açılışlarını yaptı.

Şenliklere İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ın yanı sıra Belediye Başkanı Mehmet ZEYBEK, İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin ÇOBAN, ATSO Başkanı Hüsnü SERTESER, Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Musa DİNÇGEZ, Şube Müdürlerimiz Muammer DEMİRCAN,A. Fevzi ÖZDEMİR, Gürbüz BIDIK,DEMMER Yönetim Kurulu başkanı Adnan DEMİREL, Şahin Kardeşler Mermer Yönetim Kurulu başkanı İsmail ŞAHİN, Ahsen Mobilya Sahibi Ömer ÇINAR ve okul müdürlerimiz katıldı.

Açılışlar öncesinde düzenlenen ödül töreninde İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ve protokol üyeleri Okulumuza destek verenlere ödüllerini takdim etti. Okul Müdürü Nihat SELEK konuşmasında 2023 Eğitim Vizyonundan ve okul aile öğrenci iletişiminin sağlam olması gerektiğinden bahsederek verdiği desteklerden dolayı İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’a, iş adamlarına, okul müdürlerine ve mahalle sakinlerine teşekkür etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN atölyelerin oluşturulmasında ve Okulumuz için yapılan her işte emeği geçenlere teşekkür ederek ziyaretini sonlandırdı.

03-05-201903-05-201903-05-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.