AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Merkez TOKİ İlkokulu 3.Sınıf Öğrencilerimiz İle Buluştu…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Merkez TOKİ İlkokulu 3.Sınıf Öğrencilerimiz İle Buluştu…

Okul Müdürü Ali KAVLAK,3/C Sınıf Öğretmeni Hatice AKPINAR, öğrenci velilerimiz ve öğrencilerimiz İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN ´ı makamında ziyaret ederek sınıf öğrencilerinin yazdığı “Miniklerden Harika Şiirler” adlı kitabı takdim etti.

Sınıf öğretmeni,  İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN’a  öğrencilere şiir yazmayı heveslendirme, duygu ve düşüncelerini şiir yoluyla ifade etmelerini sağlama, birlikte bir şeyler başarabilme gücü kazandırma ve fedakarlık duygusu geliştirme amacıyla yaptıkları çalışmaların veli desteği ile kitaba dönüştüğünü anlattı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN; “Öğrencilerimizin çeşitli konulardaki duygu ve düşüncelerini şiirlerle ifade etmelerini  takdir ediyorum. Bir şiir sever olarak kitabınızdaki her bir şiiri tek tek okuyacağım. Bu konuda çalışma başlatan öğretmenimize ve her konuda öğrencilerimize destek veren okul idarecilerimize ve velilerimize ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin  YALÇIN ‘ın öğrencilerimize hediye takdimi ile ziyaret sona erdi.

11-03-201911-03-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.