AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Mesleki Çalışma Seminerindeki Öğretmenlerimizi Ziyaret Etti...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Mesleki Çalışma Seminerindeki Öğretmenlerimizi Ziyaret Etti...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Fethibey Ortaokulumuzda gerçekleştirilen mesleki çalışma seminerindeki öğretmenlerimizi ziyaret ederek eğitim öğretim dönemi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Öğretmenlerle gerçekleştirdiği sohbette 2018-2019 eğitim öğretim döneminde okulumuzda yürütülen faaliyetler, personel memnuniyeti, karşılaşılan güçlükler, okulumuzun fiziki imkanları, öğrenci davranışları ile yeni eğitim öğretim dönemi planlamaları hakkında fikir alışverişinde bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Okul Müdürü Hasan TERLEMEZ'den okulda yapılan ve yapılması gereken tadilatlar hakkında bilgiler alarak bahçe içerisindeki tarım atölyesini gezdi.

Öncelikle öğrenci, veli ve okul çevresini iyi tanımamız, tanıdıktan sonra da doğru eğitim yöntemlerini belirleyip, bu doğrultuda öğrencilerimize eğitim vermeliyiz diyen YALÇIN; "Öncelikle onların zaten varlığıyla değerli olduğunu benimsetmemiz ve bunu velilerimize de anlatmamız gerekir '' dedi.

Eğitim öğretim dönemindeki çalışmalarından dolayı okul idareci ve öğretmenlerimize teşekkür eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, yeni eğitim-öğretim yılının hayırlı olması temennisiyle, ziyaretini sonlandırdı.

24-06-201924-06-201924-06-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.