AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Mevlid-i Nebi Haftası Programına Katıldı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Mevlid-i Nebi Haftası Programına Katıldı...

Afyon Lisesi Konferans Salonunda gerçekleştirilen Mevlid-i Nebi Haftası münasebetiyle Peygamberimiz Hz. Muhammed'i (s.a.s.) anma programına, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın yanısıra Şube Müdürlerimiz A.Fevzi ÖZDEMİR, Gürbüz BIDIK, Mustafa KOÇAK, Okul Müdürlerimiz, öğretmen ve öğrencilerimiz katıldı.

Kadınana İmam Hatip Ortaokulu öğretmen ve öğrencilerimizin, Mevlid-i Nebi Haftası sebebi ile Peygamber Efendimiz (SAV)'in hayatını anlatmak, Peygamber Efendimiz (SAV)'in insanlığa ulaştırdığı İslam'ın insanlık için önemini vurgulaması amacıyla hazırladığı program, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Sadettin KOCAGÖZ'ün Kur'an-ı Kerim okumasıyla başladı.

Okul Müdürü Alaattin YILMAZ, Mevlid-i Nebi Haftası ile ilgili açılış konuşmasını sundu. Ardından öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz tarafından ilahiler okundu. Hayatımıza dair Hadis-i Şerifler tiyatro gösterileriyle anlatıldı.

Naat-ı Şeriflerin okunmasıyla program sona erdi.

08-11-201908-11-201908-11-201908-11-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.