AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Mevlid-i Nebi Programına Katıldı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Mevlid-i Nebi Programına Katıldı...

Afyonkarahisar Kız Anadolu İmam Hatip Lisemizde gerçekleştirilen Mevlid-i Nebi Haftası münasebetiyle Peygamberimiz Hz. Muhammed'i (s.a.s.) anma programına, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın yanısıra Müdür Yardımcımız Mevlüt ÇINAR, Şube Müdürlerimiz Hikmet TUNCER, Fevzi ÖZDEMİR, Okul Müdürlerimiz, öğretmen ve öğrencilerimiz katıldı.

Meslek Dersleri Öğretmeni Sabri EĞRET'in Kur'an Tilaveti ile başlayan programda Okul Müdürü Arif OKUMUŞ, Mevlid-i Nebi Haftası ile ilgili açılış konuşması yaptı. Milli Eğitim Müdür yardımcımız ve Şube Müdürlerimizin selamlama konuşmalarının ardından İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN İmam Hatip öğrencilerimizin ülkemizin geleceğinde önemli hizmetlerinin olacağını, bu nedenle öğrencilerimizin disiplinli çalışarak yüksek beklentileri karşılayabileceklerini ifade etti.

Öğrencilerimiz tarafından okunan şiirler ve Nâtların ardından okul korosu ilahiler söyledi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ve protokol üyelerince "Özlenen Gencin Örnek Ahlakı" kitap okuma yarışmasında dereceye giren öğrencilerimize ödüllerin takdimi ile program sona erdi.

06-11-201906-11-201906-11-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.