AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Milli Sporcumuz Münevvere YILMAZ'ı Makamında Kabul Etti...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Milli Sporcumuz Münevvere YILMAZ'ı Makamında Kabul Etti...

Başarılarıyla ilimize ve ülkemize büyük gurur yaşatan Milli Sporcumuz Münevvere YILMAZ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ı makamında ziyaret ederek başarısından duyduğu mutluluğu paylaştı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Milli Sporcumuz Münevvere YILMAZ, Afyonkarahisar Özel Sporcular Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı ve aynı zamanda annesi Hanife YILMAZ ile Özel Sporcular Atletizm Antrenörü Oğuz ÖZAVAR'ı makamında kabul ederek, Münevvere'nin katıldığı müsabakalar ve başarıları üzerine sohbet etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN "Girdiği her müsabakadan büyük başarılar elde ederek çıkan Münevvere YILMAZ, Finlandiya'da düzenlenen 2019 yılı Down Sendromlular Avrupa Atletizm ve Masa Tenisi Şampiyonası'nda 1 altın, 2 gümüş ve 1 bronz olmak üzere toplam da 4 madalya alarak göğsümüzü kabarttı. Başarılarının artarak devam etmesini temenni ediyorum. Şehrimizin ve ülkemizin gururu, şampiyonumuz Münevvere YILMAZ'ı yetiştiren ve destek veren başta ailesi olmak üzere herkese teşekkür ediyorum " dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın milli sporcumuzu tebrik ederek ödüllendirmesiyle ziyaret sona erdi.

07-08-201907-08-201907-08-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.