AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Naime Gevher Anaokulumuzu Ziyaretlerinde Öğrencilerimizle Badminton Oynadı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Naime Gevher Anaokulumuzu Ziyaretlerinde Öğrencilerimizle Badminton Oynadı...

Ziyarette İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'a  Şube Müdürümüz Mustafa GÜNAY, öğretmenlerimiz ve öğrenci velilerimiz eşlik etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Okul Müdürü Füsun KALAFAT'dan eğitim öğretim faaliyetleri ve okulumuzda yürütülen projeler hakkında bilgi aldı.

Okul Müdürü Füsun KALAFAT; " Türkiye Badminton Federasyonu tarafından yürütülen "Anaokullarında Badminton" projesi kapsamında ilimizden Naime Gevher Anaokulumuz seçildi. Bu bağlamda Badminton İl Temsilcisi Gürbüz ERGÜRBÜZ, okulumuz öğrencilerini çalıştırmak için haftada iki gün okulumuza geliyor. Ayrıca Koordinatör olarak yürüttüğümüz "Okul Öncesi Dönemde Müzik ve Orff Eğitimi" başlıklı projemiz kapsamında Litvanya ve Makedonya'dan okul ortaklarımız ile verimli çalışmalar yürütmekteyiz." dedi.

Okulumuzda kurulan Beceri, Akıl-Zeka ve Orff Atölyelerinde incelemelerde bulunan YALÇIN;  "Akıl ve Zeka Oyunları Atölyelerinde öğrencilerimiz yeteneklerini geliştirecek ve hoşça vakit geçirebilecekleri oyunlar oynayacaklar. Öğrencilerimize hayırlı olsun. Okulumuz tarafından okul-aile işbirliğini artırmak amacıyla Her Ay 1 Film 1 Kitap projesinin verimli geçmesini temenni ediyorum. Gönüllü velilerimiz ile izlenen filmler ve okunan kitaplardan yola çıkarak çocuk yetiştirmede dikkat edilmesi gereken hususlar gibi konularda kritik yapılması verimliliği arttıracaktır" dedi.

Ardından İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Her Ay 1 Film 1 Kitap projesine gönüllü katılan velilerimize teşekkür ederek Katılım Belgesi verdi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın öğrencilerimiz ile badminton oynamasıyla ziyaret sona erdi.

27-02-202027-02-202027-02-2020

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.