AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Neriman İbrahim Küçükkurt Ortaokulu Teknoloji Tasarım Şenliğine Katıldı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Neriman İbrahim Küçükkurt Ortaokulu Teknoloji Tasarım  Şenliğine Katıldı...

Neriman İbrahim Küçükkurt Ortaokulu Teknoloji Tasarım şenliği İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, şube müdürlerimiz Ahmet Fevzi ÖZDEMİR, Mustafa KOÇAK ve öğrencilerin katılımı ile gerçekleştirildi.

Neriman İbrahim Küçükkurt Ortaokulu Teknoloji Tasarım öğretmenleri, Müdür Yardımcısı Hatice ANLIAK, Medine ŞAP ve Gülşah CANDAN’ın organizasyonunda öğrencilerin tasarladığı ürünler ziyarete açıldı. Yapılan çalışmaların amacı öğrencilerin el becerilerini kullanması ve hayal kurmalarını sağlamak 2023 vizyonuna uygun öğrenciler yetiştirmek olduğu belirtildi. Yapılan inovasyon çalışmaları ile çocuklarımıza nasıl üretebileceğini, ürettiği ürününü nasıl geliştirebileceğini ve daha iyisini nasıl yaptırabileceğimize yönelik sorulara cevaplar arandığı belirtildi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; yapılan çalışmaların öğrencimize büyük katkılar sağladığını ifade etti. Öğrencilerimizin problem çözme becerilerini artırmaya yönelik yapılan inovasyon çalışmalarının yeni bir ürün ortaya çıkarmanın ve ürünlerin geliştirilmesinin ve daha iyiye yapılan yolculuğun kaliteli ürünler sunduğunu belirtti. Böyle güzel çalışmalara destek olan herkese teşekkür ettiğini de sözlerine ekledi.

Teknoloji Tasarım Şenliği sergi alanlarının gezilmesi ve yapılan materyallerin incelenmesinin ardından son buldu.

11-12-201811-12-201811-12-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.