AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Öğrenci Buluşması Etkinliğine Katıldı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Öğrenci Buluşması Etkinliğine Katıldı...

"Üniversiteler Bizden Sorulur" adlı proje kapsamında Kamil Miras Anadolu Lisemizden mezun olarak değişik illerimizde üniversite okuyan öğrencilerimiz, 12. Sınıf öğrencilerimizle buluştu.

Kamil Miras Anadolu Lisesi Spor Salonunda gerçekleştirilen buluşma etkinliğine İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Şube Müdürümüz Adem KARAKELLE, Kamil Miras Anadolu Lisesi Müdürümüz Yaşar KALE, öğretmenlerimiz, okulumuzdan mezun olarak yüksek öğrenimlerine devam eden öğrencilerimiz ile Kamil Miras Anadolu Lisesi 12. Sınıf öğrencilerimiz katıldı.

Okul Müdürü Yaşar KALE, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'a  "Üniversiteler Bizden Sorulur" proje etkinliğine katılımlarından dolayı teşekkür ederek; "Eski mezunlarımızla bu yıl mezun olacak olan öğrencilerimizi bir araya getiren projenin hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN değişik illerden proje etkinliği kapsamında buluşma için gelen öğrencilerimiz ile sohbet ederek; " Güzel bir projeyle önceki yıllarda mezun olan öğrencilerimiz fedakarlık göstererek değişik illerden katılım sağladılar. Üniversite ve il tercihlerinde tecrübelerini kardeşleriyle paylaşarak doğru ve etkin tercih yapmaları konusunda tavsiyelerde bulundular. Projede emeği geçenlere teşekkür ediyor 12. sınıf öğrencilerimize başarılar diliyorum" dedi.

Etkinlik öğrencilerimizin karşılıklı bilgi ve tecrübe paylaşımının ardından misafirlerimize ikramda bulunulması ile sona erdi.

28-02-202028-02-202028-02-2020

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.