AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Öğrenci Velilerimiz ve Öğretmenlerimizle Futbol Oynadı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Öğrenci Velilerimiz ve Öğretmenlerimizle Futbol Oynadı...

Selçuklu İlkokulumuzda, ara tatildeki sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler kapsamında, velilerimiz ile öğretmenlerimiz arasında Futbol ve Voleybol alanlarında maçlar düzenlendi. 20 Kasım'da başlayan futbol turnuvalarında öğrenci velilerimizden oluşan 8 takım mücadele etti. 22 Kasım'daki final maçı sonunda 2/C sınıfı velilerimizden oluşan erkek futbol takımı birinci oldu.

Turnuvanın ödül töreninde dereceye giren takım ve öğretmenlerimize Katılım Belgeleri ile ödüllerini İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN verdi. Ödül töreninin ardından birinci olan 2/C sınıfı veli takımımızla İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ve öğretmenlerimizden oluşan takımımız gösteri maçı oynadı.

Zevkli ve bol gollü geçen maçın ardından İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın centilmence oynan futbol ve düzenlenen organizasyon için velilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür etmesiyle program sona erdi.

24-11-201924-11-201924-11-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.