AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Öğrencilerimizin Resim Sergisi ve Müzik Dinletisi Açılışına Katıldı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Öğrencilerimizin Resim Sergisi ve Müzik Dinletisi Açılışına Katıldı...

Kamil Miras Anadolu Lisesi öğrencilerimiz 2018-2019 eğitim öğretim yılında yapmış oldukları resimleri ve seslendirdikleri şarkıları sanatseverlerin beğenisine sundu.

Park Afyon'da gerçekleştirilen Görsel Sanatlar Resim Sergisi ve Müzik Dinletisi açılışına; İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Baro Başkanımız Turgay ŞAHİN, Şube Müdürlerimiz Hikmet TUNCER, A. Fevzi ÖZDEMİR, Gürbüz BIDIK, okul müdürlerimiz, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve Afyonkarahisarlı sanatseverler katıldı.

Açılış konuşan İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; resim sergisi ve müzik dinletisinde emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür etti. Eğitim öğretimin sadece akademik başarıdan ibaret olmadığını, okullarımızda bu tip etkinliklere de yer verilmesinin faydalı olacağını belirtti.

Açılış kurdelesini kesen İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, resim sergisini gezerek Okul Müdürü Yaşar KALE, Görsel Sanatlar Öğretmeni Ali Kenan ERDEM ile resimleri yapan öğrencilerimizden bilgi aldı.

Müzik dinletisi sunan öğrencilerle sohbet eden YALÇIN, bir şarkı dinleyerek ziyaretini sonlandırdı.

20-05-201920-05-201920-05-201920-05-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.