AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Öğrencilerimizle Kitap Okudu...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Öğrencilerimizle Kitap Okudu...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Afyonkarahisar Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Raylı Sistemler Bölümü 9.Sınıf öğrencilerimizin sınıf öğretmenleri rehberliğinde,  E-twinning projesi kapsamında yazdığı 'Birlikte Okuyoruz ve Okutuyoruz' projesine destek için öğrencilerimizle birlikte kitap okudu.

Gazi Z- Kütüphanesi'nde gerçekleştirilen etkinliğe İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın yanısıra Şube Müdürümüz Mustafa KOÇAK, Okul Müdürümüz Mehmet İVECEN, Raylı Sistemler Bölümü sınıf öğretmeni Cemile TERZİER ve öğrencilerimiz katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN öğrencilerimizle sohbetinde; " Projenize ortak olan okullarımızla birlikte haftanın belirli günlerinde kütüphanenizde kitap okumak için birleşmenizi takdirle karşılıyorum. Aynı zamanda evde anne, baba ve kardeşlerinizle, yurtta kalan öğrencilerimizin de arkadaşlarıyla proje kapsamında okumaya devam etmeleri çok güzel. Okuma alışkanlığını geliştirme amacıyla başlattığınız projenize destek vermek ve sizlerle kitap okumak için buradayım. Kitap okumak için mutlaka kendinize zaman ayırın. Okumak sizleri her yönde geliştirecek ve amaçlarınıza ulaşmanızı kolaylaştıracaktır" dedi.

Öğrencilerimizin istek ve dileklerinin alınmasıyla program sona erdi.

29-11-201929-11-201929-11-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.