AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Öğrencilerin Resim Sergisini Gezdi…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Öğrencilerin Resim Sergisini Gezdi…

Osmangazi Anadolu Lisesi öğrencileri 2018-2019 eğitim öğretim yılında yapmış olduğu resimleri açtıkları sergi ile sanatseverlerin beğenisine sundu.

Park Afyon’da açılışı gerçekleştirilen resim sergisine; İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Şube Müdürlerimiz Hikmet TUNCER, A. Fevzi ÖZDEMİR, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Resim sergisinde öğrencilerimizin sosyal faaliyetlere katılmalarını önemsediklerini belirten İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, öğrencilerin kültürel ve sanatsal faaliyetlere de zaman ayırarak böyle güzel bir sergiyi beğeniye sunmalarının önemli olduğunu vurguladı. Her insanın sanatsal bir yanı olduğunu dile getiren YALÇIN, serginin hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür etti.

Açılış kurdelesini kesen İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ve protokol üyeleri daha sonra sergiyi gezdi. Sergideki resim çalışmalarını tek tek inceleyen YALÇIN, öğrencilere başarılar diledi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN sergi sırasında kısa bir konser veren öğrencileri dinleyerek ziyaretini sonlandırdı.

26-04-201926-04-201926-04-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.