AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Öğrencilerin Resim Sergisini Gezdi...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Öğrencilerin Resim Sergisini Gezdi...

Afyon Lisesi öğrencilerimiz 2018-2019 eğitim öğretim yılında yapmış oldukları resimleri açtıkları sergi ile sanatseverlerin beğenisine sundu.

Park Afyon'da açılışı gerçekleştirilen resim sergisine; İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız Fatih AKÇİL, Mevlüt ÇINAR, Şube Müdürlerimiz A. Fevzi ÖZDEMİR, Hikmet TUNCER, Mustafa KOÇAK, Gürbüz BIDIK, okul müdürlerimiz, öğretmen ve öğrencilerimiz katıldı.

Eğitim öğretim yılı içerisinde öğrencilerimizin akademik başarılarının yanı sıra sanatsal faaliyetlerde de başarılı eserler ortaya çıkardıklarını söyleyen İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, öğrencilerin kültürel ve sanatsal faaliyetlere zaman ayırarak böyle güzel bir sergiyi beğeniye sunmalarının önemli olduğuna vurgu yaparak serginin hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür etti.

Açılış kurdelesini kesen İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ve protokol üyeleri daha sonra sergiyi gezdi. Sergideki çalışmalar hakkında Okul Müdürü Turgay BİNGÜL ve görsel sanatlar öğretmeninden bilgiler alan İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, öğrencilerimizi güzel çalışmalarından dolayı tebrik etti.

Toplu fotoğraf çekimleriyle ziyaret sona erdi.

11-06-201911-06-201911-06-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.