AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Öğrencilerin Temel Tasarım Sergisini Gezdi...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Öğrencilerin Temel Tasarım Sergisini Gezdi...

Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu  Lisemizin Grafik ve Fotoğraf Bölümü Öğrencilerimiz 2018-2019 eğitim öğretim yılında yapmış oldukları  temel tasarım çalışmalarını izleyenlerin beğenisine sundu.

Afyonkarahisar Afium'da açılışı gerçekleştirilen temel tasarım sergisine; İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Müdür Yardımcımız Mevlüt ÇINAR, Şube Müdürümüz Mustafa KOÇAK, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Sergide öğrencilerimizin sosyal faaliyetlere katılmasına önem verdiklerini söyleyen İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, öğrencilerin kültürel ve sanatsal faaliyetlere de zaman ayırarak böyle güzel bir sergiyi beğeniye sunmalarının önemli olduğunu vurguladı.

Açılış kurdelesini kesen İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ve protokol üyeleri daha sonra grafik ve fotoğraf bölümü öğrencilerimizin sergisini gezdi. Okul Müdürü İlknur TUTUMLU ile Grafik Öğretmeni Elif ŞAHİN sergideki çalışmalar hakkında protokol üyelerine bilgi verdi. Her insanın sanatsal bir yanı olduğunu, bunu açığa çıkaracak faaliyetler içerisinde olunmasının faydalı olacağını dile getiren YALÇIN, serginin hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN öğrencilerle sohbet ederek ziyaretini sonlandırdı.

13-05-201913-05-201913-05-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.