AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Öğrencilerle Sinemada Buluştu...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Öğrencilerle Sinemada Buluştu.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Öğrencilerle Sinemada Buluştu...

            Milli Eğitim Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Türkiye Belediyeler Birliği arasında sağlanan iş birliğiyle Bakanlığımız Temel Eğitim Genel Müdürlüğüne bağlı ortaokul öğrencilerimizde, toplumda milli ve kültürel değerler yönünden farkındalık oluşturmak, topluma yararlı olacak temel değerleri gündeme getirerek öğrencilerimizi hayata hazırlamak, kültürel, sosyal ve duygusal gelişmelerine katkıda bulunmak, öğrencilerin hayal gücünü geliştirmesine imkan sağlamak, anı kültürü oluşturmak ve çevresine daha duyarlı bireyler yetiştirmek amacıyla imzalanan “Öğrenciler Sinema ile Buluşuyor Etkinliği” kapsamında Bakanlığımız tarafından ilimize 10.004 öğrenci sinema etkinliğine katıldı.

 

Bu kapsamda İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ile Şube Müdürü Muammer DEMİRCAN 03 Kasım Cuma Günü Sülün Balı Mubahat Açıkgözoğlu Ortaokulu, Şehit Yasin Mergen Ortaokulu, Yüksel Varlı Ortaokulu 7-8. sınıf öğrencileriyle Ertuğrul 1890 adlı sinema filmini birlikte izledi. Öğrenciler bu projenin kendilerini çok mutlu ettiğini belirterek İl Milli Eğitim Müdürümüze teşekkürlerini bildirdi. Sinema salonunda toplu hatıra fotoğrafı çekiminin ardından etkinlik sona erdi.

07-11-201707-11-2017

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.