AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Okul Geçidi Görevlileri Eğitimine Katıldı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Okul Geçidi Görevlileri Eğitimine Katıldı...

Ataköy Ortaokulumuz konferans salonunda yapılan Okul Geçidi Görevlileri Eğitimine katıldı. Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’nde görevli Polis Memuru MURAT ÇİTİL Okul Geçidi Görevlisi olmak için başvuruda bulunan öğretmen, öğrenci ve velilere eğitim verdi. Eğitimde okul geçitlerinin önemi ve trafik kuralları katılımcılara aktarıldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; Okul geçitlerinin denetiminin önemini belirterek trafik kurallarına sürücü ve yayaların her durumda uymaları gerektiğini, okul giriş-çıkışlarında dikkatli olunmasının yalnızca öğrencilere düşen bir görev olmadığını aynı zamanda tüm vatandaşlarımızın hassas davranmaları gerektiğini ifade etti. Böylesine önemli bir projeye destek veren ve emeği geçenlere teşekkür etti.

Eğitim, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ın katılımcılara sertifika ve rozetlerinin takdiminin ardından son buldu.

06-12-201806-12-201806-12-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.