AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Okul Sporları Bilgilendirme Toplantısına Katıldı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Okul Sporları Bilgilendirme Toplantısına Katıldı...

2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Sporları faaliyetlerinin işbirliği ve koordineli şekilde yapılabilmesi için İlimizde görev yapmakta olan Beden Eğitimi Öğretmenlerimize değişen talimatların anlatılması ve yeni sezon planlaması yapmak üzere Spor Hizmetleri Müdürlüğü Okul Sporları birimi tarafından "Okul Sporları Bilgilendirme Toplantısı" düzenlendi.

Birinci gün Kocatepe Spor Kompleksi Toplantı Salonu'nda, ikinci gün Rehberlik Araştırma Merkezi Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen toplantılara, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah DERECİ, Şube Müdürümüz Hüseyin BEBER, Afyonkarahisar Gençlik ve Spor Şube Müdürü İsmail KILINÇ, Okul Sporları İl Temsilcisi Muhammed DOĞAN, Gençlik ve Spor İlçe Müdürleri, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Okul Müdürlerimiz ve Beden Eğitimi Öğretmenlerimiz katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN konuşmalarında; "İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak öğrencilerimizin okul sporları faaliyetlerini önemsiyor, geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması için yapılan tüm çalışmaları destekliyoruz. Beden Eğitimi Öğretmenlerimizin Spor Bilgi Sistemi hakkında bilgi edinmesi ve Okul Spor Faaliyetleri Yönetmeliğindeki değişiklikleri öğrenerek planlamalarını buna göre düzenlemeleri için verimli bir toplantı olmasını temenni ediyorum." dedi.

Toplantı, Spor Bilgi Sistemi'nin tanıtılması, Okul Spor Faaliyetleri Yönetmeliğindeki değişikliklerin görüşülmesinin ardından dilek ve temennilerin alınmasıyla sona erdi.

13-11-201913-11-201913-11-201913-11-201913-11-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.