AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Okullarımızda Öğretmen ve Öğrencilerimizi Ziyaret Etti...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Okullarımızda Öğretmen ve Öğrencilerimizi Ziyaret Etti...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Atatürk, Güzel Sanatlar, Toki Sosyal Bilimler ve Kamil Miras Liselerimizi ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerimizle sohbet etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ziyaretlerinde Atatürk Lisesi Müdürü Selami SALTIK, Güzel Sanatlar Lisesi Müdürü Yalçın BALKAN, Sosyal Bilimler Lisesi Müdürü Kemal ÇEKİÇ ve Kamil Miras Lisesi Müdürü Yaşar KALE 'den okullarımızdaki eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

Okullarımızda öğrencilerimizle buluşarak sohbet eden YALÇIN; "Belirlediğiniz hedefler doğrultusunda çok çalışıp başarıya ulaşabilmelisiniz. Vizyonlu, kararlı, araştıran, araştırmasının sonucunda bir şeyler üreten kişiler olmanız hepimizin arzusu. Çalışmalarınız ve sosyal faaliyetlerinizin yanında bol bol kitap okumanız başarınızı arttıracaktır. Ülkemizin ve geleceğimizin teminatı sizlersiniz. " dedi.

Öğretmenlerimizin dilek ve isteklerini dinleyen İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; "İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak ilimizin her yerleşim alanından gelen öğrencilerimizi okullarımızın çatısı altında toplayarak başarılı bir eğitim öğretim ortamı hazırlamak için her türlü imkanı seferber ediyoruz. Değerli okul müdürü ve öğretmen arkadaşlarım eğitim çok ciddi bir iştir, bir ülkenin geleceği olan ve bize emanet edilen öğrencilerimizi en iyi şartlarda ve geleceği inşa edecek güçte yetiştirecek sizlersiniz" dedi.

Ziyaret İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın özverili çalışmalarından dolayı öğretmenlerimize teşekkür ederek yeni eğitim öğretim yılında başarılar dilemesiyle sona erdi.

01-10-201901-10-201901-10-201901-10-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.