AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Okullarımızda Öğretmenlerimiz İle Buluştu...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Okullarımızda Öğretmenlerimiz İle Buluştu...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN TOBB Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Süleyman Demirel Fen Liselerimizi ziyaret ederek öğretmelerimizle buluştu.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Okul Müdürlerimizden yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi alarak öğretmenlerimizle buluştu. Öğretmenlerimizin yeni eğitim öğretim yılını kutlayıp dilek ve isteklerini dinledi. Yeni eğitim öğretim yılı hakkında değerlendirmelerde bulundu. Ders kitapları ve öğrenci başarısını arttıracak faaliyetler hakkında öğretmenlerle fikir alışverişinde bulunan YALÇIN; "Okullarınızda sizlerin huzurlu olması, rahat olması ve severek işinize gelmeniz öğrencilerimiz ve bizim için çok önemli. Zor ve şerefli bir göreviniz var. Sevilerek yapılan her iş başarı, başarı da beraberinde mutluluk getirir. Önemli olan faydalı olmak, insanımıza ve devletimize hizmet ederek milli ve manevi değerleri önemseyen mutlu bireyler yetiştirmektir. Hepinizi gönülden destekliyor başarılar diliyorum" dedi.

Özverili çalışmalarından dolayı okul idareci ve öğretmenlerimize teşekkür eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, yeni eğitim-öğretim yılının hayırlı olması temennisiyle, ziyaretini sonlandırdı.

17-09-201917-09-201917-09-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.