AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Okullarımızda Yapılan Uyum Haftası Faaliyetlerine Katıldı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Okullarımızda Yapılan Uyum Haftası Faaliyetlerine Katıldı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Gedik Ahmet Paşa ve Oruçoğlu İlkokullarımızı ziyaret ederek 5-6 Eylül tarihlerinde uyum eğitimi için okullarında hazır bulunan öğretmen ve öğrencilerimizle buluştu.

Okul öncesi, ilkokul birinci sınıf, ortaokul ve imam hatip ortaokullarının 5'inci sınıf öğrencileri, ortaöğretim kurumlarında eğitim ve öğretime başlayacak  9'uncu sınıf öğrencileri ile pansiyonda kalacak öğrencilerin, eğitim görecekleri okul hakkında bilgilendirilmesi, akademik ve mesleki gelişimlerinin desteklenmesi, öğrencilerin yeni girdikleri eğitim ortamına kısa sürede uyum sağlamalarına katkıda bulunulması amacıyla 5 Eylül 2019 tarihinde okullarımızda uyum eğitimleri başladı.

Uyum Eğitimlerini yerinde incelemek üzere ilk olarak Gedik Ahmet Paşa İlkokulumuzu ardından Oruçoğlu İlkokulumuzu ziyaret eden YALÇIN, okul idaresinden uyum haftası faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Anasınıfı öğrencilerimizin etkinliklerini izleyerek onlarla sohbet etti. Okul öğretmen ve arkadaşlarıyla kavuşma heyecanını yaşayan bazı birinci sınıf öğrencileri ise ilk günün heyecanıyla gözyaşlarını tutamadı. Onları teselli eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, öğretmenlerimizle eğitim öğretim üzerine sohbet ederek yeni yılın tüm öğretmenlerimize hayırlı olmasını diledi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın öğrencilerimizin okuması için okullarımıza hikaye kitapları hediye etmesiyle  ziyaret sona erdi.

06-09-201906-09-201906-09-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.