AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Okulöncesi Kodlama ve Robotik Eğitmen Eğitimine Katıldı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Okulöncesi Kodlama ve Robotik Eğitmen Eğitimine Katıldı...

Kazım Özer İlkokulu’nda Okulöncesi Kodlama ve Robotik Eğitmen Eğitimi kapanış ve sertifika törenine Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğr.Üyesi Fatih ÖNDİNÇ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Fatih AKÇİL, Okul müdürümüz ve proje sorumluları katıldı. 19-20 Aralık tarihlerinde  okulöncesi öğretmenlerimizin eğitimde kodlama ve robotik kullanıma dair farkındalıklarını artırmak, kodlama ve robotik eğitim araçları hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlamak amacıyla yoğunlaştırılmış ve uygulamalı olarak 20 öğretmenimize eğitim verildi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; Okulöncesi Kodlama ve Robotik Eğitmen Eğitimiyle kodlama ve robotik eğitimlerinin ilimizde yaygınlaşacağını, gelişen teknolojiye genç beyinlerimizin de katkılar sunacağını ifade etti. Dünyadaki ilerlemelerin il müdürlüğümüzce yakından takip edilerek yeni yorumlamalarla gelişmiş projeler ortaya çıkarmanın hedeflendiğini sözlerine ekledi.

Okulöncesi Kodlama ve Robotik Eğitmen Eğitimi katılımcısı 20 öğretmenimiz katılım belgelerini İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ve diğer yöneticilerimizin elinden aldı. Program hatıra fotoğrafı çektirilmesiyle son buldu.

20-12-201820-12-201820-12-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.