AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Ölçme Değerlendirme Merkezimizi Ziyaret Etti...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Ölçme Değerlendirme Merkezimizi  Ziyaret Etti...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ile Müdür Yardımcımız Fatih AKÇİL Ölçme Değerlendirme Merkezimizi ziyaret ederek 12 Kasım 2019 tarihinde ilimiz genelinde yapılacak olan 'LGS Deneme Sınavı' basım ve paketleme işlerini yerinde inceledi. YALÇIN, kendi öz kaynaklarımızla hazırlanan çalışmalar için Ölçme Değerlendirme Merkezi çalışanlarına teşekkür etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN daha sonra Lise Matematik Soru Hazırlama Komisyonumuzun çalışmalarını incelemek için öğretmenlerimizle buluştu. Öğretmenlerimizle yapılan bilgi alışverişi ve sohbetin ardından YALÇIN, yeni tip soruların ezbere dayalı değil, hayatın içinden, okuma, anlama ve yoruma dayalı, 2023 Vizyon Belgesi doğrultusunda olduğunu belirtti. Özellikle soru yazma sürecine katkıda bulunan soru hazırlama ekiplerine teşekkür ederek ilimiz genelinde yapılacak olan LGS denemelerinde tüm öğrencilerimize başarılar diledi.

Ölçme Değerlendirme Merkezimizi ziyaretleri sonrası Hoca Ahmet Yesevi Ortaokulumuza geçen İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Okul Müdürü Emine ŞENOL'dan eğitim öğretim faaliyetleri ile ilgili bilgiler aldı. Ders sonrası Destekleme ve Yetiştirme Kurslarındaki öğrencilerimizin çalışmalarını  inceleyerek öğrencilerimizle sohbet etti.

Ziyaret İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın öğrencilerimize başarılar dilemesiyle sona erdi.

06-11-201906-11-201906-11-201906-11-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.