AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Ortaokullar Arası Bilgi Yarışması Finaline Katıldı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Ortaokullar Arası Bilgi Yarışması Finaline Katıldı...

Müdürlüğümüz koordinesinde tüm merkez ortaokulların katılımıyla 8 etapta düzenlenen Ortaokullar Arası Bilgi Yarışması Finali Afyon Lisesi Konferans Salonunda yapıldı. Finale İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Şube Müdürümüz Muammer DEMİRCAN, okul müdürleri, öğretmenler ve çok sayıda öğrencimiz katıldı.

Finalist 6 okulun yarıştığı Ortaokullar Arası Bilgi Yarışması Finalinde Bayraktepe Ortaokulu birinci, Neriman İbrahim Küçükkurt Ortaokulu ikinci ve Ekrem Yavuz Ortaokulu üçüncü oldu.

Öğrencilerimize ödüllerini takdim eden İl Milli Eğitim Müdürümüz YALÇIN; gelecekteki sınavlarda deneyim oluşturacak ve öğrencilerimizin özgüvenlerinin artırılmasını sağlayacak bu tür yarışmaların önemli olduğunu ve yarışmaya katılan tüm öğrencilerimizi tebrik ettiğini dile getirdi.

Ortaokullar Arası Bilgi Yarışması Finalini hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

16-05-201816-05-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.