AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Ortaokullar Arası Kuran-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması Finallerine Katıldı..

Bakanlığımız Din Öğretimi Genel Müdürlüğün tarafından her yıl gerçekleştirilen ortaokul ve liselerdeki öğrencilerimizin kişisel ilgi ve yeteneklerini ortaya çıkarmak ve geliştirmek; özgüvenlerini artırmak, sosyal ve kültürel gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla “Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışmaları gerçekleştirildi.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Ortaokullar Arası Kuran-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması Finallerine Katıldı..

İlimiz merkez ve merkeze bağlı köyle ve kasabalarda bulunan imam hatip ortaokulları ile merkez ve merkeze bağlı tüm ortaokullarda öğrenim gören öğrenciler arasında Abdurrahim Mısri Ortaokulu ve Hamidiye Ortaokulu Koordinatörlüğünde gerçekleştirildi.

Yarışmaya İl Milli Eğitim Müdürü Metin YALÇIN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mevlüt ÇINAR, İl Seçici Kurul Üyeleri, okul müdürleri, görevli öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Açılış konuşmalarının ardından Kur´an-ı Kerim-i Güzel Okuma Yarışmaları ve ilahi dinletisi gerçekleştirildi. Dereceye giren ve katılım sağlayan tüm öğrencilere protokol üyelerince ödülleri verildikten sonra hatıra fotoğrafı çekimiyle “Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması sona erdi.

09-05-201809-05-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.