AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Oruçoğlu İlkokulu Öğrencilerini Değerler Hareketi Kapsamında Makamında Ağırladı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Oruçoğlu İlkokulu Öğrencilerini Değerler Hareketi Kapsamında Makamında Ağırladı...

Oruçoğlu İlkokulu Değerler Hareketi ‘’MERHAMET’’ konulu çalışmalarını sunmak amacıyla ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarete Oruçoğlu İlkokulu Müdürü İbrahim ŞİMŞEK, Müdür Yardımcısı Ülkü NEŞELİ ÖZEL, Sınıf Öğretmenleri Havva ÖZ ve Zerrin ESEN ile öğrenciler katıldılar.

Düzenlenen bu ziyaret vesilesiyle Değerler Hareketi Ayın Teması olan ‘’MERHAMET‘’ ile ilgili, öğrencilerde merhamet bilincini oluşturmak ve önemsetmek merhamet bilincini öğrencilere daha iyi anlatabilmek, kavratabilmek ve hissettirebilmek için öğrencilerle öğretmenlerin beraber hazırlamış oldukları ‘’Kuş Evi‘’ ve ‘’Merhamet-Sadaka Kitapçığı’’nın birer örneği İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN‘a takdim edildi. İl Müdürümüz öğrencilerimizi yürekten tebrik ettiğini ifade etti. Merhametin önemine değinen YALÇIN öğrencilerimize bu duygunun tüm güzelliğiyle verilmesi gerektiğinin altını çizdi.

Ziyaret birlikte hatıra fotoğrafı çekiminin ardından sona erdi.

09-04-201809-04-201809-04-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.