AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Otizmli Çocuklarla Sosyal Etkinlikler Kapsamında Bir Araya Geldi...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Otizmli Çocuklarla Sosyal Etkinlikler Kapsamında Bir Araya Geldi...

Afyonkarahisar Özel Eğitim Uygulama Merkezinin, her ay yaptığı otizmli çocukların sosyal ve kişisel öz bakım becerilerini geliştirmesini hedeflediği sosyal gezisine İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ve Şube Müdürümüz Muammer DEMİRCAN katıldı

Okul müdürü Olcay GÖÇEN; etkinliğin amacının otizmli çocuklarımızın öz bakım (yemek yeme, çatak kaşık kullanma servis isteme) becerilerinin yanı sıra sosyal beceri olarak insanlarla iletişim kurma, başlatma ve sürdürme konusunda ilerlemelerini sağlamak olduğunu dile getirdi.

Etkinliğe katılan İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, bu tür etkinliklerden memnuniyet duyduğunu dile getirerek emeği geçenlere teşekkür ettiğini ifade etti. İl Milli Eğitim Müdürümüz Otizmli öğrencilerimize daima gönülden destek verdiğini belirtti.

Ziyaret İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ın günün anısına öğrencilerimize hediye takdim etmesiyle sonlandı.

21-03-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.