AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Özel Eğitim Öğrencilerimizi Ziyaret Etti…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Zafer Özel Eğitim Uygulama Okulu’nda orta ve ağır düzeyde zihinsel yetersizliği olan ve otizmli öğrencilerimizi ziyaret etti.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Özel Eğitim Öğrencilerimizi Ziyaret Etti…

3. kademede eğitim gören bireylerin eğitimleri ile ilgili öğretmenlerinden bilgi alan YALÇIN, öğrencilerin de faaliyetlerine katıldı. Okul müdürü Selami AKKAN ile okulun bölümlerini ve etkinliklerini gezerek öğrencilerimizle etkinliklere katıldı. Öğrencilerimizle yakından ilgilenen İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; Özel eğitim öğrencilerimizin önemli olduğunu, onların eğitimleri konusunda daha titiz olunması gerektiğini ifade etti. Ayrıca öğrencilerimizin eğitimler sonunda ilerleme göstermelerinden duyduğu memnuniyeti okul idaresi ve öğretmenlerle paylaştı. Özel eğitim alan bireylerin günlük yaşantılarıyla ilgili bilgi aldı. Öğretmenlerimiz ve idarecilerimize teşekkür ederek ziyaretini sonlandırdı.

01-11-201801-11-201801-11-201801-11-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.