AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Özel Eğitim Uygulama Okulu Protokolünün İmza Törenine Katıldı...

Sayın Valimiz Mustafa TUTULMAZ, ilimiz Merkez Erenler Mahallesi Şahitler Kayası mevkiinde 18 derslikli Özel Eğitim Uygulama Okulu yapımı için Makomar Mermer ve Maden İnş. Nak. San. ve Tic. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Hayırsever İşadamı Engin GÖKDEMİR ile protokol imzaladı.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Özel Eğitim Uygulama Okulu Protokolünün İmza Törenine Katıldı...

Afyonkarahisar Valiliği'nde düzenlenen okul protokolü imza töreninde Belediye Başkanı Mehmet ZEYBEK, İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin ÇOBAN, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Hayırsever İşadamları Engin GÖKDEMİR ve Suat SAYIN hazır bulundular.

Sayın Valimiz Mustafa TUTULMAZ törende; " Devlet-Millet işbirliğinin güzel örneklerinden birine daha şahit olduk, bu anlamda ilimiz çok güzel bir okul daha kazanacak.  Okulumuz ilimize hayırlı olsun" diyerek hayırsever işadamlarımıza teşekkür etti.

Töreninde İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN da eğitime desteklerinden dolayı hayırsever işadamlarımız Engin GÖKDEMİR,  Suat SAYIN ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

Okulumuzun ilimize hayırlı ve uğurlu olması temennileriyle tören sona erdi.

 

20-08-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.