AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Özerler Özel Eğitim Meslek Okulunu Ziyaret Etti...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Özerler Özel Eğitim Meslek Okulunu Ziyaret Etti...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında Özerler Özel Eğitim Meslek Okulunu ziyaret etti.  Okul Müdürü Ebubekir ZORLU'dan okulun fiziksel durumu ve eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Daha sonra sınıflarda ve atölyelerde incelemelerde bulundu. Eğitim öğretim faaliyetini sürdüren öğrenci ve öğretmenlerimizle sohbet etti. Öğrencilerimize çeşitli kitaplar hediye ederek samimi bir sohbet gerçekleştirdi.  "Bu tür Okullarımızda görev yapan tüm öğretmenlerimizin daha fazla çaba sarf etmeleri öğrencilerin hayata anlamlı bir şekilde hazırlanmalarına yardımcı oluyor. Öğretmenlerimizi de takdir ediyor görevlerinizde başarılar diliyorum ve 3 Aralık Dünya Engelliler Gününün tüm dünyada engellilerle ilgili farkındalık oluşturması gayesiyle iyi çalışmalar diliyorum dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN , öğrencilere başarı ve mutluluk dileyerek ziyareti sonlandırdı.

04-12-201904-12-201904-12-201904-12-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.