AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Özverili Öğretmeni Okulunda Ziyaret Etti...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Özverili Öğretmeni Okulunda Ziyaret Etti...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, İlimiz İscehisar İlçesi’ne bağlı Karaağaç Merkez İlkokulu’nda 10 yıldır öğretmen olarak görev yapan ve bu görevini özel gayretleri ile  verimli hale getiren Onur ERDÖNMEZ’i ziyaret etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’a yaptığı etkinlikten bahseden öğretmenimiz amacının mevcut sınıfların modern hale getirilmesi için, yaklaşık 2 ay boyunca tadilat yaparak sonucunda içinde çok değişik bölümlerin olduğu bir sınıf ortaya çıktığını, armut koltuklu okuma köşesi, renkli pufların ve müzik aletlerinin olduğu müzik bölümü, resim bölümü, renkli kutu rafların içinde çeşit çeşit zekâ oyunları, Atatürk köşesi, 3 boyutlu kitapların, bilgisayar ve yazıcının olduğu araştırma köşesi yaptığını dile getirdi. Bu projeyi gerçekleştirmedeki temel çıkış noktasının öğrencilere fırsat ve imkân eşitliği sağlayabilmek olduğunu ifade etti.

Öğretmenimizin kendi imkânları ile oluşturduğu eğitim ortamını yerinde gören YALÇIN, bu örnek davranışa ulusal basınımızın da geniş yer verdiğini belirterek, yapılan çalışmaların sadece ilimizde değil bütün Türkiye’deki öğretmenlerimize de örnek olduğunu söyledi ve çalışmalarından dolayı kendisine teşekkür etti.

Sınıfların gezilmesinin ardından ziyaret sonlandırıldı.

23-02-201823-02-201823-02-201823-02-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.