AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Proje Sonuçlarının Yaygınlaştırılması ve Kullanılması Çalıştayı’na Katıldı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Proje Sonuçlarının Yaygınlaştırılması ve Kullanılması Çalıştayı’na Katıldı.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Proje Sonuçlarının Yaygınlaştırılması ve Kullanılması Çalıştayı’na Katıldı...

Ulusal Ajans Başkanlığı tarafından Ankara’da “Proje Sonuçlarının Yaygınlaştırılması ve Kullanılması Çalıştayı” Avrupa Birliği Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Ahmet YÜCEL ve Ulusal Ajans Başkanı Mesut KAMİLOĞLU başkanlığında gerçekleştirildi. Bu kapsamda farklı alanlardan 10 örnek proje belirlenerek; çalıştay boyunca proje sunumları yapıldı. Soru ve  cevaplarla bu projelerin farklı bakanlıklarda uzun vadede politikaya dönüştürülmesi, politika oluşum süreçlerinde girdi olarak kullanılması amaçlandı.

Müdürlüğümüzün yürütmüş olduğu “Beat Cyberbullying ; Embrace Safer Cyberspace”- “BECYBERSAFE” KA2 Stratejik Ortaklık Projesi eğitim alanındaki projeler arasından örnek proje seçilmiş olup, Bakanlığımız tarafından KA2 Stratejik Ortaklık “BECYBERSAFE” Projesi ile Ulusal Ajans Başkanlığına davet edildi. Çalıştaya İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ve AR–GE personeli katıldı. Proje Koordinatörü Bahri TURUNÇ “BECYBERSAFE” (siber zorbalık) projesinin çıktılarını anlatan sunumu gerçekleştirildi. Proje çıktıları olan “Siber Güvenlik Oyunu” ve “Ebeveyn ve Okullar için Rehber Kitap” tanıtıldı.

 

Çalıştay katılımcılarla fikir birliğine varılarak tamamlandı.

28-12-2017

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.