AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Proje23 Hedef 2023 Proje Açılış Programına Katıldı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Proje23 Hedef 2023 Proje Açılış Programına Katıldı...

2023  Eğitim  Vizyonunun temel felsefesi ve politikaları doğrultusunda Sinanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından 2019-2023 yılları arasında tüm okullarda uygulanması amacıyla "Proje 23 Hedef 2023" adlı projenin tanıtımı Afyonkarahisar Valimiz Mustafa TUTULMAZ'ın katılımıyla yapıldı.
Projenin tanıtımı için Sinanpaşa ilçemizde düzenlenen programa Afyonkarahisar Valimiz Mustafa TUTULMAZ, Kaymakam Mustafa Hamit KIYICI, Belediye Başkanı Erdal KARAMAN, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sadık AVCI, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Mevlüt ÇINAR, Şube müdürümüz Hikmet TUNCER, öğretmen ve öğrencilerimiz katıldı.
Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan programda İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sadık AVCI ve Kaymakam Mustafa Hamit KIYICI projeyi tanıtan ve proje hakkında görüşlerini içeren birer konuşma yaptı.
Projenin uygulanmasından çok mutlu olduğunu dile getiren Afyonkarahisar Valimiz Mustafa TUTULMAZ: "23 proje ile 2023'e giden yolda Sinanpaşa ilçemiz bizde bu yolda varız diyor. Biz eğitimimize katkı sağlayacak projelerle gündemde olmak istiyoruz diyor. Bunun bir sonucu olarak ta 23 proje bugün start alıyor. Bu projeden çok mutlu olduğumu tekrar etmek isterim. İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün son yıllarda yürüttüğü etkin projelerle velilerimiz eğitim öğretimin içerisine çekildi. Aynı zamanda üzerinde titizlikle durduğum kitap okuma alışkanlıkları da hızla gelişim gösterdi. Tüm bu çabaların neticesinde ilimiz eğitim öğretim başarı sıralamasında yükseldi. Bu da bizleri gururlandırıyor" dedi.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; "Projelerin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu tarz kapsamlı projelerle ilimiz eğitim öğretim alanında hızlı yükselişini devam ettirecektir. " dedi.
27 Ağustos Sinanpaşa Ortaokulu öğrencilerimizin halk oyunu gösterisi ilgiyle izlendi.  Proje 23 Hedef 2023 adlı projenin tanıtımının yer aldığı video gösterimi ile program sona erdi.

12-06-201912-06-201912-06-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.