AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Protokol Yürütme Kurulu (PYK) Toplantısına Katıldı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Protokol Yürütme Kurulu (PYK) Toplantısına Katıldı...

Milli Eğitim Bakanlığımız ile TOBB arasında 26.02.2019 tarihinde imzalanan Mesleki Eğitim İş Birliği Protokolü hükümleri gereğince düzenlenen Protokol Yürütme Kurulu (PYK) toplantısı İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ve Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hüsnü SERTESER'in katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemizde gerçekleştirilen toplantıya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hüsnü SERTESER, Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Mustafa GÜL, İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Şube Müdürümüz Mustafa KOÇAK ve Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürümüz Mehmet İVECEN katıldı.

Toplantı, gündem maddelerinin görüşülerek karara bağlanmasının ardından İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ve Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hüsnü SERTESER'in, Okulumuz atölyelerinde üretilen ürünleri incelenmesiyle sona erdi.

14-10-201914-10-201914-10-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.