AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Rehber Öğretmenler Sene Sonu Toplantısına Katıldı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Rehber Öğretmenler Sene Sonu Toplantısına Katıldı...

2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı Rehber Öğretmenler sene sonu toplantısı İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Metin YALÇIN’ın katılımıyla RAM salonunda gerçekleştirildi.. Toplantıya İl Milli Eğitim şube müdürü Muammer DEMİRCAN, RAM Rehberlik Hizmetleri Bölümü çalışmalarını yürüten Murat KARADUMAN, RAM Müdürü Yılmaz ÜLGER  ve İl Merkezi ve İlçelerden toplam 240 rehber öğretmen katıldı.

Toplantıda açılış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdürü Metin YALÇIN, konuşmasında yıl içerisinde gerçekleştirilen rehberlik çalışmaları için Rehber Öğretmenlere teşekkür ederek; ileriki günlerde yapılacak olan tercih danışmanlığı çalışmalarının önemli olduğunu ve hassasiyetle yürütülmesi gerektiğini, ayrıca yıl içerisinde yürütülen madde bağımlılığıyla mücadele programının öneminden bahsederek önümüzdeki eğitim-öğretim   yılında da önemle üzerinde durulması gereken bir program olduğunu ifade etti. İl Milli Eğitim Müdürü Metin YALÇIN, Rehber öğretmenlere iyi tatiller temennisinde bulunarak sözlerini tamamladı.

Toplantı Murat KARADUMAN’ın yıl içerisinde yapılan rehberlik çalışmaları ve RİBA ile ilgili bilgilendirmesinden sonra, özel eğitim ve rehberlikten sorumlu Şube Müdürü Muammer DEMİRCAN’ın ve RAM Müdürü Yılmaz ÜLGER’in tercih çalışmalarında dikkat edilmesi gereken konular ve tercih komisyonları ile ilgili bilgilendirmesiyle devam etti. Karşılıklı fikir alışverişi ve hatıra fotoğrafı çekimiyle toplantı sona erdi.

21-06-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.