AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Robotik Kodlama Kursunda Öğrencilerimizle Bir Araya Geldi...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Robotik Kodlama Kursunda Öğrencilerimizle Bir Araya Geldi...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Kasımpaşa İlkokulumuzda İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz  AR-GE birimi ve SANLAB  işbirliği ile düzenlenen 30 Ağustos Milli Mücadele Zaferleri Robotik Gösteri Projesi faaliyetlerini ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerimizin çalışmalarını inceledi.

Kasımpaşa İlkokulu Müdürü Süleyman SARIGÜL'DEN  kursa katılan Hoca Ahmet Yesevi İlkokulu, Hoca Ahmet Yesevi Ortaokulu ve Şemsettin Karahisari Ortaokulumuzdan 40 öğrenci ve 4 öğretmenimizin aldıkları yazılım geliştirme eğitimleri hakkında bilgi alan YALÇIN; "Tarih öğretmenlerimizin rehberliğinde yapılan projede öğrencilerimiz, 30 Ağustos Zafer Bayramımızı robotlarla görsel bir tarih olarak izliyor. Tarih, coğrafya ve matematiği harmanlıyor. Hem robotik kodlamayı hem de tarihimizi birlikte öğreniyorlar. AR-GE birimimize ve proje ortağı SANLAB'a öğrencilerimize bu imkanı sundukları için teşekkür ediyorum" dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın proje kapsamında öncü olan öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik etmesiyle ziyaret sona erdi.

29-07-201929-07-201929-07-201929-07-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.