AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Sadıkbey Kasabamızdaki Okullarımızı Ziyaret Etti...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Sadıkbey Kasabamızdaki Okullarımızı Ziyaret Etti...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Sadıkbey Kasabamızda bulunan okullarımızı ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerimizle buluştu. İlk olarak Sadıbey İlkokulumuzu ziyaret eden YALÇIN, Okul Müdürü Mehmet Aydın DURSUN'dan eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

 İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN öğrencilerimizle tanışarak yapmış oldukları etkinliklere katıldı. Öğrencilerimizi çok sevdiğini, gelecekte vatanımız ve ülkemiz için çok değerli işler yapacaklarına inandığını, okul ve okul sevgisinin ne kadar önemli olduğunu belirtti. Öğretmenlerimizle eğitim öğretim değerlendirmelerinde bulundu.

Ardından kasabamızdaki Sadıkbey Ortaokulumuzu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Okul Müdürü  Emel SOĞANCI AÇKU'dan düzenledikleri kermes ve okulumuzdaki eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi aldı. YALÇIN okul öğretmenlerimizle buluşmasında; "Türkiye Öğretmenler Kupası Futsal dalında il birincisi olan okulumuzu tebrik ediyorum. İzmir'de yapılacak Öğretmenler Kupası Bölge Finalinde ilimizi ve okulumuzu temsil edecek öğretmenlerimize başarılar diliyorum. Değerli okul müdürü ve öğretmen arkadaşlarım eğitim çok ciddi bir iştir, bir ülkenin geleceği olan ve bize emanet edilen öğrencilerimizi en iyi şartlarda ve geleceği inşa edecek güçte yetiştirecek sizlersiniz" dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın özverili çalışmalarından dolayı öğretmenlerimize teşekkür etmesiyle ziyaret sona erdi.

01-11-201901-11-201901-11-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.