AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN “Sağlıklı Beslen Sağlıklı Yaşa” Projesi Açılış Programına Katıldı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Atatürk İlkokulu 4/A sınıf velilerinin ve öğrencilerinin hazırladığı “Sağlıklı Beslen Sağlıklı Yaşa” projesinin açılışını yaptı.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN  “Sağlıklı Beslen Sağlıklı Yaşa” Projesi Açılış Programına Katıldı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN proje hakkında sınıf öğretmeni Fatma KÖK’ten bilgi aldı. YALÇIN; Okul çağının, çocukların iyi beslenmeleri ve düzenli bir beslenme alışkanlığının kazandırılması gereken bir dönem olduğunu belirtti. Bu projeyle çocuklarımızda farkındalık oluşturarak, hayatları boyunca sağlıklı beslenmeyi öğrenmelerinin amaçladığını ifade etti. İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN  stantları gezerek öğrencilerden sağlıklı ürünler hakkında bilgiler aldı. Öğrencilerle besinler ve besin değerleri ile ilgili sohbet etti. Bu ürünlerin tamamının ülkemizde üretildiğini, bol bol tüketmemiz halinde daha sağlıklı olabileceğimizi ve toplum olarak başarımızın katlanarak artacağını sözlerine ekledi.

Projede emeği geçenlere teşekkür ederek ziyaretini sonlandırdı.

14-11-201814-11-201814-11-201814-11-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.