AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Sağlıklı Nesil, Sağlıklı Gelecek Yarışması Ödül Törenine Katıldı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Sağlıklı Nesil, Sağlıklı Gelecek Yarışması Ödül Törenine Katıldı...

Türkiye Yeşilay Cemiyeti Afyonkarahisar ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü İşbirliği ile düzenlenen Sağlıklı Nesil, Sağlıklı Gelecek yarışmasında dereceye giren öğrencilere Afyon Lisesi Konferans Salonunda düzenlenen tören ile ödülleri sahiplerine verildi. Programa Vali Yardımcımız Erhan GÜNAY, Afyonkarahisar Müftüsü Şükrü KABUKÇU, Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, çok sayıda öğrenci, veli ve davetliler katıldı.

Program Yeşilay Afyonkarahisar Şube Başkanı Dr. Yusuf GÖKÇE’ nin açılış konuşmasını yapması ile başladı. Gökçe, bağımlılık ile ilgili özellikle çocukların bilinçlendirilmesine yönelik yapılan bu yarışma ile hem onların yeteneklerini ödüllendirdiklerini hem de onlara her türlü bağımlılığın kötü olduğunu aşıladıklarını ifade etti.        
            Sağlıklı Nesil, Sağlıklı Gelecek Yarışmasında ödül alan öğrencilere ödüllerin takdim edilmesinin ardından hatıra fotoğrafları çekilerek program sona erdi.  

06-04-201806-04-2018

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.