AFYONKARAHİSAR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Şehit Er Tayfur ÇANKAYA Kütüphanesi Açılış Törenine Katıldı...

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN Şehit Er Tayfur ÇANKAYA Kütüphanesi Açılış Törenine Katıldı...

27 Ağustos İlkokulu Şehit Er Tayfur ÇANKAYA Kütüphanesi Açılış Törenine İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'ın yanısıra İkmal Ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Osman ALP, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Vekili Yasin EVCİN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Fatih AKÇİL,Şehit Tayfur ÇANKAYA'nın ailesi, yakınları ile öğretmen ve öğrencilerimiz katıldı.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlayan törende açılış konuşmasını Okul Müdürümüz Önder AKBEL yaptı. Şehit Er Tayfur ÇANKAYA'nın özgeçmişinin okunmasının ardından Yaşayan Şehit Kütüphaneleri Topluluğu Afyonkarahisar Koordinatörü Hilal KALAFAT açılan şehit kütüphaneleri hakkında bilgilendirme yaptığı konuşmasında destek veren tüm kurumlara ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN'a teşekkür etti.

Şehit Er Tayfur ÇANKAYA hakkında hazırlanan video sunumunun izlenmesi sonrasında İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Osman ALP ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN şehidimizin ailesine plaket takdim etti.

Kütüphanenin açılış kurdelesini İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN ve protokol üyeleri hayırlı olsun temennisiyle kesti.

Program 27 Ağustos İlkokulu Şehit Er Tayfur ÇANKAYA Kütüphanesinin gezilmesiyle sona erdi.                                                                                                                                 

29-11-201929-11-201929-11-201929-11-2019

Karaman Mahallesi Karaman İş Merkezi Albay Reşat Çiğiltepe Caddesi No9 03100 Merkez / Afyonkarahisar - 02722137603 (PBX)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.